Havlu Kenarı

Annem havlu kenarı yapıyor. İnanabiliyor musunuz? Bana, bana, Ms. Kartal’a havlu kenarı. Size bir sır vereyim mi eskiden olsa bundan bi 3 sene önce falan ığğğ  o da neymiş derdim. Ama şimdi itiraf ediyorum hoşuma gidiyor. Üstelik annem de bu işten baya keyif alıyor. İnsanın gerçekten ihtiyacı olan şeylermiş bunlar onu fark ettim. Ne olursa olsun seni heyecanlandıran, yeni bir hayata adım atmanda yardımcı olmaya yarayacak şeyler yapmak sanırım huzur veriyor.

Eskiden bu tür şeyleri sevmememin sebebi aslında burada felsefe yapmak istemiyorum ama sanırım modern bir çağa adım attığımız zırvalığına benimde yakalanmış olmam. 21. y.yd’a böyle şey mi kaldı canım. Her şeyin hazırı var. İyi de hazır aldığın havlu kenarını da başkası yapıyor ve sen daha fazla para veriyorsun. Senin için sevdiğin bir insanın gecesini gündüzünü bu tür el işine vermesi çok değerli olmalı. Artık öyle de olacak el emeği göz nuru sonuçta.

Kısacası bundan sonra yaptığınız, yapacağınız her el işine, örgü, dantel işte artık ne diyorsanız onlara açığım sevgili dostlarım. Hadi beni havlu kenarına boğun.

Reklamlar

Havlu Kenarı’ için 2 yanıt

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s